Loading...

Τμήμα προφίλ

Οι 50x50x5mm μας Επίστρωση σε σκόνη Αλουμίνιο τμήμα t κατασκευάζεται σύμφωνα με τα EN 755-2 πρότυπα χρησιμοποιώντας EN AW-6063 T6 ποιότητας Αλουμίνιο. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει επιφάνεια με επίστρωση πούδρας με εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και στην υπεριώδη ακτινοβολία και ζυγίζει περίπου 1.285 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το τμήμα t συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το βαρέως τύπου δομικό Αλουμίνιο τμήμα t προσδιορίζεται συνήθως για πλαίσιο, δομές στήριξης, βάσεις μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού. Το πάχος τοιχώματος 5mm παρέχει ανώτερη φέρουσα ικανότητα διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το φινίρισμα με επίστρωση σκόνης προσφέρει εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και ένα ευρύ φάσμα επιλογών χρωμάτων. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50mm × 50mm × 5mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 1.285 kg/m |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Κράμα/βαθμός | EN AW-6063 T6 |
| Πρότυπο | EN 755-2 |
| Τέλος | Επίστρωση σε σκόνη |
| Διαθέσιμα μήκη | 3m, 6m |
Η κάθετη εγκατάσταση ηλεκτροστατικής βαφής πούδρας παρέχει ανώτερα φινιρίσματα με περιβαλλοντική υπευθυνότητα:
Μεγάλη ποικιλία χρωμάτων RAL για να ικανοποιήσετε τις προδιαγραφές σας
Αυτό το προφίλ ολοκληρώνεται με ηλεκτροστατική βαφή πούδρας στις εγκαταστάσεις μας με πιστοποίηση QUALICOAT. Η επίστρωση παρέχει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και την υπεριώδη ακτινοβολία με μια φιλική προς το περιβάλλον διαδικασία, χωρίς χρώμιο.
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας
Πιστοποίηση QUALICOAT για εγγυημένη απόδοση
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και σταθερότητα στην υπεριώδη ακτινοβολία
Διαδικασία προεπεξεργασίας χωρίς χρώμιο και οργανικές επιστρώσεις χωρίς διαλύτες
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας