Loading...

Наш 115x115mm Без покриття Сталь square bar виготовлено відповідно до стандартів EN 10025-2 з використанням сплаву марки S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 Сталь. Цей профіль точного виготовлення відрізняється поверхня сталі без покриття, придатна для подальшої обробки або фарбування і має приблизну масу 103.820 kg/m. Підходить як для конструктивних, так і для декоративних застосувань — поєднує міцність і універсальність.
Цей надважкий промисловий Сталь square bar широко застосовується для важких несучих опор, навантажених рам і відповідальних промислових конструкцій. Товщина стінки 115 мм забезпечує виняткову конструктивну цілісність при збереженні технологічності обробки. Нанесене покриття підвищує довговічність виробу та покращує стан поверхні. Постачається у стандартних довжинах 3 м та 6 м; профіль легко ріжеться, свердлиться та зварюється відповідно до конкретних вимог.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розміри | 115mm × 115mm |
| Маса погонного метра | 103.820 kg/m |
| Матеріал | Сталь |
| Сплав/Марка | S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 |
| Стандарт | EN 10025-2 |
| Обробка поверхні | Без покриття |
| Доступні довжини | 6m |
Перегляньте альтернативні типорозміри, які можуть відповідати вашим вимогам
Оберіть довжину та кількість, щоб додати до кошика запиту