Loading...

Profili ynë 45x45x1.8mm Me Shtresë Primer Çelik square tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga sipërfaqe me shtresë primer e optimizuar për ngjitjen e bojës dhe peshon afërsisht 2.440 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky square tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky square tube (cr) Çelik i lehtë dhe dekorativ specifikohet shpesh për punime dekorative, kornizime, sisteme ekspozimi dhe projekte të dizajnit të brendshëm. Trashësia e murit 1.8mm ofron rezistencë e mjaftueshme për aplikime me ngarkesë të lehtë duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi i aplikuar rrit si qëndrueshmërinë ashtu edhe pamjen estetike. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 45mm × 45mm × 1.80mm |
| Pesha për Metër | 2.440 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Me Shtresë Primer |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
45x45x1.8mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Square Tube (CR)
45x45x1.8mm Galvanizuar Çelik Square Tube (CR)
45x45x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Square Tube (CR)
45x45x2mm Galvanizuar Çelik Square Tube (CR)