Loading...

Profili ynë 139.7x4mm Galvanizuar Çelik round tube (cold formed) prodhohet sipas standardeve TS EN 10219-2 duke përdorur Çelik të klasës Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 13.400 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky round tube (cold formed) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky round tube (cold formed) Çelik me ngarkesë mesatare specifikohet shpesh për prodhim mobiljesh, mbyllëse, konsola dhe fabrikim të përgjithshëm. Trashësia e murit 4mm ofron raport i shkëlqyer rezistencë-peshë duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 139.70mm × 4mm |
| Pesha për Metër | 13.400 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standardi | TS EN 10219-2 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
139.7x4mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
139.7x4mm Me Shtresë Primer Çelik Round Tube (Cold Formed)
139.7x3mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
139.7x3mm Galvanizuar Çelik Round Tube (Cold Formed)