Loading...

Profili ynë 114.3x5mm Galvanizuar Çelik round tube (cold formed) prodhohet sipas standardeve TS EN 10219-2 duke përdorur Çelik të klasës Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 13.500 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky round tube (cold formed) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky round tube (cold formed) Çelik strukturor me ngarkesë të rëndë specifikohet shpesh për struktura portante, konstruksione mbështetëse, bazamente makinerie dhe pajisje industriale. Trashësia e murit 5mm ofron kapacitet superior portant duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 114.30mm × 5mm |
| Pesha për Metër | 13.500 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standardi | TS EN 10219-2 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
114.3x5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
114.3x5mm Me Shtresë Primer Çelik Round Tube (Cold Formed)
114.3x4mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
114.3x4mm Galvanizuar Çelik Round Tube (Cold Formed)