Loading...

Profili ynë 114.3x2mm Galvanizuar Çelik round tube (cold formed) prodhohet sipas standardeve TS EN 10219-2 duke përdorur Çelik të klasës Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga shtresë galvanike që mbron nga korrozioni në mjedise të vështira dhe peshon afërsisht 5.540 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky round tube (cold formed) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky round tube (cold formed) Çelik i lehtë dhe dekorativ specifikohet shpesh për punime dekorative, kornizime, sisteme ekspozimi dhe projekte të dizajnit të brendshëm. Trashësia e murit 2mm ofron rezistencë e mjaftueshme për aplikime me ngarkesë të lehtë duke ruajtur punueshmërinë. Veshja e galvanizuar ofron mbrojtje të jashtëzakonshme kundër korrozionit për ambiente të jashtme dhe mjedise agresive. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 114.30mm × 2mm |
| Pesha për Metër | 5.540 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Standardi | TS EN 10219-2 |
| Përfundimi | Galvanizuar |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
114.3x2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
114.3x2mm Me Shtresë Primer Çelik Round Tube (Cold Formed)
114.3x2.5mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Round Tube (Cold Formed)
114.3x2.5mm Galvanizuar Çelik Round Tube (Cold Formed)