Loading...

Profili ynë 100x50x2.2mm Me Shtresë Primer Çelik rectangular tube (cr) prodhohet sipas standardeve TS EN10305-5 duke përdorur Çelik të klasës TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga sipërfaqe me shtresë primer e optimizuar për ngjitjen e bojës dhe peshon afërsisht 5.020 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky rectangular tube (cr) kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky rectangular tube (cr) Çelik me ngarkesë mesatare specifikohet shpesh për prodhim mobiljesh, mbyllëse, konsola dhe fabrikim të përgjithshëm. Trashësia e murit 2.2mm ofron raport i shkëlqyer rezistencë-peshë duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi i aplikuar rrit si qëndrueshmërinë ashtu edhe pamjen estetike. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 100mm × 50mm × 2.20mm |
| Pesha për Metër | 5.020 kg/m |
| Materiali | Çelik |
| Aliazh/Klasë | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Standardi | TS EN10305-5 |
| Përfundimi | Me Shtresë Primer |
| Gjatësitë e Disponueshme | 3m, 6m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës
100x40x2.2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)
100x40x2.2mm Galvanizuar Çelik Rectangular Tube (CR)
100x40x2.2mm Me Shtresë Primer Çelik Rectangular Tube (CR)
100x50x2.2mm Pa Shtresë Mbrojtëse Çelik Rectangular Tube (CR)