Loading...

Profili ynë 80mm Çelik Inox shufër prodhohet sipas standardeve EN 10278 / EN 10060 duke përdorur Çelik Inox të klasës AISI 304 / 1.4301. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga përfundim natyral i mulli dhe peshon afërsisht 39.861 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky shufër kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky shufër Çelik Inox industrial me ngarkesë shumë të rëndë specifikohet shpesh për mbështetëse strukturore të rënda, korniza portante dhe aplikime industriale me kërkesa të larta. Trashësia e murit 80mm ofron integritet strukturor i jashtëzakonshëm duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi natyral i mulli ofron një zgjidhje me kosto efektive për aplikime ku estetika është dytësore. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 80mm × 80mm |
| Pesha për Metër | 39.861 kg/m |
| Materiali | Çelik Inox |
| Aliazh/Klasë | AISI 304 / 1.4301 |
| Standardi | EN 10278 / EN 10060 |
| Përfundimi | Finish i Fabrikës |
| Gjatësitë e Disponueshme | 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës