Loading...

25x25mm noastre Neacoperit Oțel bar pătrat este fabricat la EN 10025-2 standarde folosind S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 clasa Oțel. Acest profil proiectat cu precizie are o suprafață de oțel neacoperită, adecvată pentru prelucrare ulterioară sau vopsire și cântărește aproximativ 4.910 kg/m. Ideal atât pentru aplicații structurale, cât și decorative, acest bar pătrat combină rezistența cu versatilitatea.
Acest industriale extra grele Oțel bar pătrat este de obicei specificat pentru suporturi structurale grele, cadre portante și aplicații industriale solicitante. Grosimea peretelui 25mm asigură integritate structurală excepțională menținând în același timp lucrabilitatea. Finisajul aplicat sporește atât durabilitatea, cât și aspectul. Disponibil în lungimi standard de 3m și 6m, acest profil poate fi ușor tăiat, găurit și sudat pentru a se potrivi cerințelor dumneavoastră specifice.
| Specificații | Valoare |
|---|---|
| Dimensiuni | 25mm × 25mm |
| Greutate pe metru | 4.910 kg/m |
| Material | Oțel |
| Aliaj/grad | S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 |
| Standard | EN 10025-2 |
| Finish | Neacoperit |
| Lungimi disponibile | 6m |
Explorați dimensiuni alternative care s-ar putea potrivi nevoilor dumneavoastră
Selectați lungimea și cantitatea pentru a adăuga la coșul dvs. de ofertă