Loading...

A 140x140mm méretű Kezeletlen felületű Acél square bar termékünk EN 10025-2 szabvány szerint készül, S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 minőségű Acél alapanyagból. Ez a precíziós gyártású profil kezeletlen acélfelület, továbmegmunkálásra vagy festésre alkalmas felülettel rendelkezik, és tömege hozzávetőlegesen 153.860 kg/m. A square bar szerkezeti és dekoratív célokra egyaránt alkalmas, ötvözve a szilárdságot és a sokoldalúságot.
Ez a fokozottan terhelt ipari Acél square bar jellemzően nehéz teherhordó szerkezetek, terhelést viselő keretek és fokozott igénybevételű ipari alkalmazások területén kerül felhasználásra. A 140 mm-es falvastagság kivételes szerkezeti stabilitást biztosít, miközben a megmunkálhatóság megmarad. Az alkalmazott felületkezelés egyaránt növeli a tartósságot és az esztétikai megjelenést. Standard kivitelben 3 m-es és 6 m-es hosszban kapható, a profil könnyen vágható, fúrható és hegeszthető az egyedi igényeknek megfelelően.
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Méretek | 140mm × 140mm |
| Fajlagos tömeg (kg/m) | 153.860 kg/m |
| Anyag | Acél |
| Ötvözet/minőség | S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 |
| Szabvány | EN 10025-2 |
| Felületi kivitel | Kezeletlen |
| Elérhető hosszak | 6m |
Fedezzen fel alternatív méreteket, amelyek megfelelhetnek igényeinek
Select length and quantity to add to your quote cart