Loading...

Οι 6x6mm μας Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας τετράγωνη μπάρα κατασκευάζεται σύμφωνα με τα EN 10025-2 πρότυπα χρησιμοποιώντας S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει επιφάνεια χάλυβα χωρίς επικάλυψη κατάλληλη για περαιτέρω επεξεργασία ή βαφή και ζυγίζει περίπου 0.280 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το τετράγωνη μπάρα συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το βαρέως τύπου δομικό Χάλυβας τετράγωνη μπάρα προσδιορίζεται συνήθως για πλαίσιο, δομές στήριξης, βάσεις μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού. Το πάχος τοιχώματος 6mm παρέχει ανώτερη φέρουσα ικανότητα διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6mm × 6mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 0.280 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 |
| Πρότυπο | EN 10025-2 |
| Τέλος | Χωρίς επικάλυψη |
| Διαθέσιμα μήκη | 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας