Loading...

Οι 47x47mm μας Χωρίς επικάλυψη Χάλυβας τετράγωνη μπάρα κατασκευάζεται σύμφωνα με τα EN 10025-2 πρότυπα χρησιμοποιώντας S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 ποιότητας Χάλυβας. Αυτό το σχεδιασμένο με ακρίβεια προφίλ διαθέτει επιφάνεια χάλυβα χωρίς επικάλυψη κατάλληλη για περαιτέρω επεξεργασία ή βαφή και ζυγίζει περίπου 17.340 kg/m. Ιδανικό τόσο για δομικές όσο και για διακοσμητικές εφαρμογές, αυτό το τετράγωνη μπάρα συνδυάζει αντοχή με ευελιξία.
Αυτό το εξαιρετικά βαρέως τύπου βιομηχανικό Χάλυβας τετράγωνη μπάρα προσδιορίζεται συνήθως για βαριά δομικά στηρίγματα, φέροντα πλαίσια και απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές. Το πάχος τοιχώματος 47mm παρέχει εξαιρετική δομική ακεραιότητα διατηρώντας παράλληλα την εργασιμότητα. Το εφαρμοσμένο φινίρισμα ενισχύει τόσο την ανθεκτικότητα όσο και την εμφάνιση. Διαθέσιμο σε τυποποιημένα μήκη 3m και 6m, αυτό το προφίλ μπορεί εύκολα να κοπεί, να τρυπηθεί και να συγκολληθεί ώστε να ταιριάζει στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47mm × 47mm |
| Βάρος ανά μέτρο | 17.340 kg/m |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κράμα/βαθμός | S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 |
| Πρότυπο | EN 10025-2 |
| Τέλος | Χωρίς επικάλυψη |
| Διαθέσιμα μήκη | 6m |
Εξερευνήστε εναλλακτικές διαστάσεις που μπορεί να ταιριάζουν στις ανάγκες σας
Επιλέξτε μήκος και ποσότητα για να προσθέσετε στο καλάθι σας