Loading...

Нашите 90x90x4.5mm Грундирано покритие Стомана квадратна тръба (cr) се произвежда по TS EN10305-5 стандарти, като се използва TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 клас Стомана. Този прецизно разработен профил има повърхност, покрита с грунд, оптимизирана за залепване на боята и тежи приблизително 11.740 kg/m. Идеален както за структурни, така и за декоративни приложения, този квадратна тръба (cr) съчетава здравина и гъвкавост.
Този тежкотоварни структурни Стомана квадратна тръба (cr) обикновено се определя за рамки, носещи конструкции, машинни основи и промишлено оборудване. Дебелината на стената 4.5mm осигурява превъзходна товароносимост, като същевременно запазва обработваемостта. Нанесеното покритие подобрява както издръжливостта, така и външния вид. Наличен в стандартни дължини от 3 м и 6 м, този профил може лесно да се реже, пробива и заварява, за да отговаря на вашите специфични изисквания.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 90mm × 90mm × 4.50mm |
| Тегло на метър | 11.740 kg/m |
| Материал | Стомана |
| Сплав/клас | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Стандартен | TS EN10305-5 |
| Завършете | Грундирано покритие |
| Налични дължини | 3m, 6m |
Разгледайте алтернативни размери, които могат да отговарят на вашите нужди
Изберете дължина и количество, за да добавите към количката си с оферти
90x90x4.5mm Без покритие Стомана Квадратна тръба (CR)
90x90x4.5mm Поцинковани Стомана Квадратна тръба (CR)
90x90x4mm Без покритие Стомана Квадратна тръба (CR)
90x90x4mm Поцинковани Стомана Квадратна тръба (CR)