Loading...

Нашите 50x50x1.2mm Грундирано покритие Стомана квадратна тръба (cr) се произвежда по TS EN10305-5 стандарти, като се използва TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 клас Стомана. Този прецизно разработен профил има повърхност, покрита с грунд, оптимизирана за залепване на боята и тежи приблизително 1.840 kg/m. Идеален както за структурни, така и за декоративни приложения, този квадратна тръба (cr) съчетава здравина и гъвкавост.
Този лек и декоративен Стомана квадратна тръба (cr) обикновено се определя за работа с тапицерия, рамкиране, системи за показване и проекти за интериорен дизайн. Дебелината на стената 1.2mm осигурява достатъчна здравина за леки приложения, като същевременно запазва обработваемостта. Нанесеното покритие подобрява както издръжливостта, така и външния вид. Наличен в стандартни дължини от 3 м и 6 м, този профил може лесно да се реже, пробива и заварява, за да отговаря на вашите специфични изисквания.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 50mm × 50mm × 1.20mm |
| Тегло на метър | 1.840 kg/m |
| Материал | Стомана |
| Сплав/клас | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| Стандартен | TS EN10305-5 |
| Завършете | Грундирано покритие |
| Налични дължини | 3m, 6m |
Разгледайте алтернативни размери, които могат да отговарят на вашите нужди
Изберете дължина и количество, за да добавите към количката си с оферти
50x50x1.2mm Без покритие Стомана Квадратна тръба (CR)
50x50x1.2mm Поцинковани Стомана Квадратна тръба (CR)
50x50x1.25mm Без покритие Стомана Квадратна тръба (CR)
50x50x1.25mm Поцинковани Стомана Квадратна тръба (CR)