Loading...

Нашите 219.1x6.3mm Поцинковани Стомана кръгла тръба (студено формована) се произвежда по TS EN 10219-2 стандарти, като се използва Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H клас Стомана. Този прецизно разработен профил има поцинковано покритие, което предпазва от корозия в тежки условия и тежи приблизително 33.100 kg/m. Идеален както за структурни, така и за декоративни приложения, този кръгла тръба (студено формована) съчетава здравина и гъвкавост.
Този изключително тежки индустриални условия Стомана кръгла тръба (студено формована) обикновено се определя за тежки конструктивни опори, носещи рамки и взискателни индустриални приложения. Дебелината на стената 6.3mm осигурява изключителна структурна цялост, като същевременно запазва обработваемостта. Поцинкованото покритие осигурява изключителна защита от корозия при работа на открито и в тежки условия. Наличен в стандартни дължини от 3 м и 6 м, този профил може лесно да се реже, пробива и заварява, за да отговаря на вашите специфични изисквания.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 219.10mm × 6.30mm |
| Тегло на метър | 33.100 kg/m |
| Материал | Стомана |
| Сплав/клас | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Стандартен | TS EN 10219-2 |
| Завършете | Поцинковани |
| Налични дължини | 3m, 6m |
Изберете дължина и количество, за да добавите към количката си с оферти
Разгледайте алтернативни размери, които могат да отговарят на вашите нужди
219.1x6.3mm Без покритие Стомана Кръгла тръба (студено формована)
219.1x6.3mm Грундирано покритие Стомана Кръгла тръба (студено формована)
219.1x6mm Без покритие Стомана Кръгла тръба (студено формована)
219.1x6mm Поцинковани Стомана Кръгла тръба (студено формована)