Loading...

Раздел "Профил

Нашите 75x75x5mm Анодизиран Алуминий равен ъгъл се произвежда по EN 755-2 стандарти, като се използва EN AW-6063 T6 клас Алуминий. Този прецизно разработен профил има анодизирана повърхност с отлична устойчивост на корозия и дълготрайност и тежи приблизително 1.964 kg/m. Идеален както за структурни, така и за декоративни приложения, този равен ъгъл съчетава здравина и гъвкавост.
Този тежкотоварни структурни Алуминий равен ъгъл обикновено се определя за рамки, носещи конструкции, машинни основи и промишлено оборудване. Дебелината на стената 5mm осигурява превъзходна товароносимост, като същевременно запазва обработваемостта. Анодизираното покритие осигурява отлична устойчивост на корозия и привлекателна, трайна повърхност. Наличен в стандартни дължини от 3 м и 6 м, този профил може лесно да се реже, пробива и заварява, за да отговаря на вашите специфични изисквания.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 75mm × 75mm × 5mm |
| Тегло на метър | 1.964 kg/m |
| Материал | Алуминий |
| Сплав/клас | EN AW-6063 T6 |
| Стандартен | EN 755-2 |
| Завършете | Анодизиран |
| Налични дължини | 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m |
Нашето модерно съоръжение за анодиране произвежда профили с изключителна издръжливост и естетическа привлекателност:
Този профил е с първокласно анодизирано покритие, което осигурява отлична устойчивост на корозия и UV лъчи. Нашето съоръжение за анодиране е сертифицирано по стандартите QUALANOD и TSE, което гарантира най-високите стандарти за качество.
Изберете дължина и количество, за да добавите към количката си с оферти
Предлагат се матови, ярки и цветни анодизирани покрития
Механично полиране и сатенена четка за подобряване на декоративните ефекти
QUALANOD и TSE сертифицирани за UV устойчивост и устойчивост на цветовете
Обработва профили с дължина до 8 метра
Предлагат се стандартни и персонализирани цветови опции от нашата широка цветова палитра
Разгледайте алтернативни размери, които могат да отговарят на вашите нужди
75x75x5mm Завършек на мелницата Алуминий Равен ъгъл
75x75x5mm Прахово покритие Алуминий Равен ъгъл
75x75x8mm Прахово покритие Алуминий Равен ъгъл
75x75x8mm Завършек на мелницата Алуминий Равен ъгъл