Loading...

ჩვენი 100x100x6mm Primer Coated ფოლადი square tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a primer-coated surface optimised for paint adhesion-ით და იწონის დაახლოებით 17.100 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — square tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს მძიმე სამშენებლო-კონსტრუქციული ფოლადი square tube (cr) ფართოდ გამოიყენება კარკასული კონსტრუქციების, საყრდენი სტრუქტურების, მანქანა-დანადგარების ბაზებისა და სამრეწველო მოწყობილობებისთვის-ისთვის. 6მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს მაღალი დატვირთვამტარი უნარი-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 100mm × 100mm × 6mm |
| წონა მეტრზე | 17.100 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Primer Coated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
100x100x6mm Uncoated ფოლადი Square Tube (CR)
100x100x6mm Galvanized ფოლადი Square Tube (CR)
100x100x5.5mm Uncoated ფოლადი Square Tube (CR)
100x100x5.5mm Galvanized ფოლადი Square Tube (CR)