Loading...

ჩვენი 100x100x3mm Primer Coated ფოლადი square tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a primer-coated surface optimised for paint adhesion-ით და იწონის დაახლოებით 8.980 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — square tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს საშუალო სიმძლავრის ფოლადი square tube (cr) ფართოდ გამოიყენება ავეჯის წარმოების, კორპუსების, სამაგრების და ზოგადი მეტალოკონსტრუქციების სამუშაოებისთვის-ისთვის. 3მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს სიმტკიცისა და მასის შესანიშნავი თანაფარდობა-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 100mm × 100mm × 3mm |
| წონა მეტრზე | 8.980 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Primer Coated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
100x100x3mm Uncoated ფოლადი Square Tube (CR)
100x100x3mm Galvanized ფოლადი Square Tube (CR)
100x100x2.5mm Uncoated ფოლადი Square Tube (CR)
100x100x2.5mm Galvanized ფოლადი Square Tube (CR)