Loading...

ჩვენი 48.3x2mm Primer Coated ფოლადი round tube (cold formed) დამზადებულია TS EN 10219-2 სტანდარტების შესაბამისად, Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a primer-coated surface optimised for paint adhesion-ით და იწონის დაახლოებით 2.280 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — round tube (cold formed) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს მსუბუქი და დეკორატიული ფოლადი round tube (cold formed) ფართოდ გამოიყენება სამოსი ელემენტების, კარკასის, საგამოფენო სისტემებისა და ინტერიერის დიზაინის სამუშაოებისთვის-ისთვის. 2მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს საკმარისი სიმტკიცე მსუბუქი დატვირთვის გამოყენებებისთვის-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 48.30mm × 2mm |
| წონა მეტრზე | 2.280 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| სტანდარტი | TS EN 10219-2 |
| ზედაპირული დამუშავება | Primer Coated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს