Loading...

ჩვენი 90x50x6mm Uncoated ფოლადი rectangular tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა an uncoated steel surface suitable for further processing or painting-ით და იწონის დაახლოებით 11.440 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — rectangular tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს მძიმე სამშენებლო-კონსტრუქციული ფოლადი rectangular tube (cr) ფართოდ გამოიყენება კარკასული კონსტრუქციების, საყრდენი სტრუქტურების, მანქანა-დანადგარების ბაზებისა და სამრეწველო მოწყობილობებისთვის-ისთვის. 6მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს მაღალი დატვირთვამტარი უნარი-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 90mm × 50mm × 6mm |
| წონა მეტრზე | 11.440 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Uncoated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
90x50x6mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)
90x50x6mm Primer Coated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
90x50x5.5mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
90x50x5.5mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)