Loading...

ჩვენი 80x40x2.5mm Primer Coated ფოლადი rectangular tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a primer-coated surface optimised for paint adhesion-ით და იწონის დაახლოებით 4.500 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — rectangular tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს საშუალო სიმძლავრის ფოლადი rectangular tube (cr) ფართოდ გამოიყენება ავეჯის წარმოების, კორპუსების, სამაგრების და ზოგადი მეტალოკონსტრუქციების სამუშაოებისთვის-ისთვის. 2.5მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს სიმტკიცისა და მასის შესანიშნავი თანაფარდობა-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 80mm × 40mm × 2.50mm |
| წონა მეტრზე | 4.500 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Primer Coated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
80x20x2.5mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
80x20x2.5mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)
80x20x2.5mm Primer Coated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
80x30x2.5mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)