Loading...

ჩვენი 70x50x5mm Galvanized ფოლადი rectangular tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a galvanized coating that protects against corrosion in harsh environments-ით და იწონის დაახლოებით 8.210 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — rectangular tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს მძიმე სამშენებლო-კონსტრუქციული ფოლადი rectangular tube (cr) ფართოდ გამოიყენება კარკასული კონსტრუქციების, საყრდენი სტრუქტურების, მანქანა-დანადგარების ბაზებისა და სამრეწველო მოწყობილობებისთვის-ისთვის. 5მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს მაღალი დატვირთვამტარი უნარი-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გალვანური დაფარვა უზრუნველყოფს განსაკუთრებული ხარისხის კოროზიისგან დაცვას ღია და მძიმე სამრეწველო გარემოსთვის. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 70mm × 50mm × 5mm |
| წონა მეტრზე | 8.210 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Galvanized |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
70x50x5mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
70x50x5mm Primer Coated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
70x50x4.5mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
70x50x4.5mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)