Loading...

ჩვენი 35x25x0.8mm Primer Coated ფოლადი rectangular tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a primer-coated surface optimised for paint adhesion-ით და იწონის დაახლოებით 0.730 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — rectangular tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს მსუბუქი და დეკორატიული ფოლადი rectangular tube (cr) ფართოდ გამოიყენება სამოსი ელემენტების, კარკასის, საგამოფენო სისტემებისა და ინტერიერის დიზაინის სამუშაოებისთვის-ისთვის. 0.8მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს საკმარისი სიმტკიცე მსუბუქი დატვირთვის გამოყენებებისთვის-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 35mm × 25mm × 0.80mm |
| წონა მეტრზე | 0.730 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Primer Coated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
35x25x0.8mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
35x25x0.8mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)
35x25x0.7mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
35x25x0.7mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)