Loading...

ჩვენი 120x40x3mm Primer Coated ფოლადი rectangular tube (cr) დამზადებულია TS EN10305-5 სტანდარტების შესაბამისად, TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 მარკის ფოლადი-ის გამოყენებით. ეს სიზუსტით დამუშავებული პროფილი გამოირჩევა a primer-coated surface optimised for paint adhesion-ით და იწონის დაახლოებით 7.100 kg/m-ს. ვარგისია როგორც სამშენებლო-კონსტრუქციული, ასევე დეკორატიული გამოყენებისთვის — rectangular tube (cr) აერთიანებს სიმტკიცეს და მრავალმხრივ გამოყენებადობას.
ეს საშუალო სიმძლავრის ფოლადი rectangular tube (cr) ფართოდ გამოიყენება ავეჯის წარმოების, კორპუსების, სამაგრების და ზოგადი მეტალოკონსტრუქციების სამუშაოებისთვის-ისთვის. 3მმ კედლის სისქე უზრუნველყოფს სიმტკიცისა და მასის შესანიშნავი თანაფარდობა-ს, ამასთანავე ინარჩუნებს დამუშავების სიადვილეს. გამოყენებული დამუშავება აუმჯობესებს გამძლეობასა და გარეგნულ მახასიათებლებს. ხელმისაწვდომია 3მ და 6მ სტანდარტული სიგრძეებით; პროფილი ადვილად იჭრება, ბურღვადია და ისხლტება კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად.
| მახასიათებელი | მნიშვნელობა |
|---|---|
| განზომილებები | 120mm × 40mm × 3mm |
| წონა მეტრზე | 7.100 kg/m |
| მასალა | ფოლადი |
| შენადნობი/მარკა | TS EN 10305-3/5: E155, E195, E235, E275, E355 |
| სტანდარტი | TS EN10305-5 |
| ზედაპირული დამუშავება | Primer Coated |
| ხელმისაწვდომი სიგრძეები | 3m, 6m |
შეისწავლეთ ალტერნატიული განზომილებები, რომლებიც შესაძლოა თქვენს მოთხოვნებს შეესაბამებოდეს
აირჩიეთ სიგრძე და რაოდენობა საფასო კალათაში დასამატებლად
120x40x3mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
120x40x3mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)
120x50x3mm Uncoated ფოლადი Rectangular Tube (CR)
120x50x3mm Galvanized ფოლადი Rectangular Tube (CR)