Loading...

Нашите 39x39mm Без покритие Стомана квадратен бар се произвежда по EN 10025-2 стандарти, като се използва S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 клас Стомана. Този прецизно разработен профил има непокрита стоманена повърхност, подходяща за по-нататъшна обработка или боядисване и тежи приблизително 11.940 kg/m. Идеален както за структурни, така и за декоративни приложения, този квадратен бар съчетава здравина и гъвкавост.
Този изключително тежки индустриални условия Стомана квадратен бар обикновено се определя за тежки конструктивни опори, носещи рамки и взискателни индустриални приложения. Дебелината на стената 39mm осигурява изключителна структурна цялост, като същевременно запазва обработваемостта. Нанесеното покритие подобрява както издръжливостта, така и външния вид. Наличен в стандартни дължини от 3 м и 6 м, този профил може лесно да се реже, пробива и заварява, за да отговаря на вашите специфични изисквания.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 39mm × 39mm |
| Тегло на метър | 11.940 kg/m |
| Материал | Стомана |
| Сплав/клас | S235JR (ST37), S275JR (ST44), S355JR (ST52) / Erdemir: 5437, 3244, 3252 |
| Стандартен | EN 10025-2 |
| Завършете | Без покритие |
| Налични дължини | 6m |
Разгледайте алтернативни размери, които могат да отговарят на вашите нужди
Изберете дължина и количество, за да добавите към количката си с оферти