Loading...

Нашите 33.7x3mm Поцинковани Стомана кръгла тръба (студено формована) се произвежда по TS EN 10219-2 стандарти, като се използва Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H клас Стомана. Този прецизно разработен профил има поцинковано покритие, което предпазва от корозия в тежки условия и тежи приблизително 2.270 kg/m. Идеален както за структурни, така и за декоративни приложения, този кръгла тръба (студено формована) съчетава здравина и гъвкавост.
Този средно натоварване Стомана кръгла тръба (студено формована) обикновено се определя за производство на мебели, корпуси, скоби и общо производство. Дебелината на стената 3mm осигурява отлично съотношение между здравина и тегло, като същевременно запазва обработваемостта. Поцинкованото покритие осигурява изключителна защита от корозия при работа на открито и в тежки условия. Наличен в стандартни дължини от 3 м и 6 м, този профил може лесно да се реже, пробива и заварява, за да отговаря на вашите специфични изисквания.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 33.70mm × 3mm |
| Тегло на метър | 2.270 kg/m |
| Материал | Стомана |
| Сплав/клас | Grades: S235JRH, S275JRH, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H |
| Стандартен | TS EN 10219-2 |
| Завършете | Поцинковани |
| Налични дължини | 3m, 6m |
Изберете дължина и количество, за да добавите към количката си с оферти
Разгледайте алтернативни размери, които могат да отговарят на вашите нужди
33.7x3mm Без покритие Стомана Кръгла тръба (студено формована)
33.7x3mm Грундирано покритие Стомана Кръгла тръба (студено формована)
33.7x2.5mm Без покритие Стомана Кръгла тръба (студено формована)
33.7x2.5mm Поцинковани Стомана Кръгла тръба (студено формована)