Loading...

Profili ynë 88.9x3mm Çelik Inox tub prodhohet sipas standardeve DIN 11850 / EN 10217-7 duke përdorur Çelik Inox të klasës AISI 304 / 1.4301. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga përfundim natyral i mulli dhe peshon afërsisht 6.420 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky tub kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky tub Çelik Inox me ngarkesë mesatare specifikohet shpesh për prodhim mobiljesh, mbyllëse, konsola dhe fabrikim të përgjithshëm. Trashësia e murit 3mm ofron raport i shkëlqyer rezistencë-peshë duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi natyral i mulli ofron një zgjidhje me kosto efektive për aplikime ku estetika është dytësore. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 88.90mm × 3mm |
| Pesha për Metër | 6.420 kg/m |
| Materiali | Çelik Inox |
| Aliazh/Klasë | AISI 304 / 1.4301 |
| Standardi | DIN 11850 / EN 10217-7 |
| Përfundimi | Finish i Fabrikës |
| Gjatësitë e Disponueshme | 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës