Loading...

Profili ynë 21.3x2mm Çelik Inox tub prodhohet sipas standardeve DIN 11850 / EN 10217-7 duke përdorur Çelik Inox të klasës AISI 304 / 1.4301. Ky profil i përpunuar me precizion karakterizohet nga përfundim natyral i mulli dhe peshon afërsisht 0.962 kg/m. I përshtatshëm si për aplikime strukturore ashtu edhe dekorative, ky tub kombinon rezistencën me gjithëpërdorshmërinë.
Ky tub Çelik Inox i lehtë dhe dekorativ specifikohet shpesh për punime dekorative, kornizime, sisteme ekspozimi dhe projekte të dizajnit të brendshëm. Trashësia e murit 2mm ofron rezistencë e mjaftueshme për aplikime me ngarkesë të lehtë duke ruajtur punueshmërinë. Përfundimi natyral i mulli ofron një zgjidhje me kosto efektive për aplikime ku estetika është dytësore. Disponohet në gjatësi standarde 3m dhe 6m; ky profil mund të pritet, shpohet dhe saldohet lehtësisht sipas kërkesave tuaja specifike.
| Specifikimi | Vlera |
|---|---|
| Dimensionet | 21.30mm × 2mm |
| Pesha për Metër | 0.962 kg/m |
| Materiali | Çelik Inox |
| Aliazh/Klasë | AISI 304 / 1.4301 |
| Standardi | DIN 11850 / EN 10217-7 |
| Përfundimi | Finish i Fabrikës |
| Gjatësitë e Disponueshme | 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m |
Eksploroni dimensione alternative që mund t'i përshtaten kërkesave tuaja
Zgjidhni gjatësinë dhe sasinë për të shtuar në shportën e ofertës