Loading...

Naš 88.9x2mm Nehrđajući Čelik cijev proizvodi se prema standardima DIN 11850 / EN 10217-7 koristeći leguru AISI 304 / 1.4301 kvalitete Nehrđajući Čelik. Ovaj precizno izrađeni profil karakterizira prirodna valjačka površina i težine je approximately 4.330 kg/m. Prikladan za konstrukcijske i dekorativne primjene, ovaj cijev spaja čvrstoću i svestranost.
Ovaj lagani i dekorativni Nehrđajući Čelik cijev standardno se propisuje za obloge, okvire, izložbene sustave i projekte uređenja interijera. Debljina stijenke od 2mm osigurava zadovoljavajuću čvrstoću za lagane primjene uz zadržavanje obradivosti. Prirodna valjačka površina pruža ekonomično rješenje za primjene u kojima estetika nije primarna. Dostupan u standardnim duljinama od 3m i 6m, ovaj profil može se lako rezati, bušiti i zavarivati prema vašim specifičnim zahtjevima.
| Specifikacija | Vrijednost |
|---|---|
| Dimenzije | 88.90mm × 2mm |
| Masa po metru | 4.330 kg/m |
| Materijal | Nehrđajući Čelik |
| Legura/kvaliteta | AISI 304 / 1.4301 |
| Norma | DIN 11850 / EN 10217-7 |
| Površinska obrada | Izvorna površina (mill finish) |
| Dostupne duljine | 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m |
Istražite alternativne dimenzije koje bi mogle odgovarati vašim potrebama
Select length and quantity to add to your quote cart